سبد خرید

مجموع 0 ريال

به فروشگاه اینترنتی کهراد خوش آمدید.

گروه بازرگانی کهراد یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان زیورآلات دست‌ساز نقره و جواهرات نفیس در ایران است. وجود کارشناسان متخصص در زمینه شناخت سنگ‌های قیمتی در کنار سازندگان چیره‌دست و طراحان حرفه‌ای در کهراد جلوه‌های بی‌بدیل از هنر و زیبایی را برای علاقه‌مندان به محصولات یکتا و منحصر به فرد را فراهم کرده است. مدیران جوان کهراد به پشتوانه تجربه‌های ارزشمند نسل قبل در بازار طلا و جواهرات، امروز به عنوان سکان داران توسعه برند تخصصی کهراد بازارهای جهانی را هدف قرار داده‌اند تا با معرفی هنر ایرانی در قالب محصولاتی فاخر سهمی در توسعه صادرات صنایع دستی ایران عزیزمان داشته باشند.

برخی ویژگی‌های شاخص کهراد عبارتند از:
تلفیق جواهرات اصل با هنر مشبک‌کاران، قلم‌زنان و آینه کاران صدور شناسنامه‌های دارای کد رهگیری برای تک‌تک محصولات دست‌ساز برای احترام به حقوق خریداران محصولات ارائه خدمات ویژه به نقره‌ فروش‌های معتبر داخلی که تمایل به فروش محصولات یکتا داشته باشند.

در کهراد، جواهرات هرگز مصنوعی نیستند. تلاش و مهارت فراوانی صرف برجسته‌سازی زیبایی طبیعی نگین ها و حفظ تراش اصیل آن‌ها می‌شود. همه انگشتری ها از نگین منحصر به فرد هستند. هرگز انگشتری مشابهی در انگشت دستان کسی نخواهد بود.

بخش مواد اولیه

با توجه به تقاضای بالای امروزه بازارهای داخلی برای تولید محصولات با کیفیت نقره، مجموعه کهراد برای تولید محصولات خود به طور یقین از مواد اولیه با کیفیت (نظیر نقره با عیار بالا به جای نقره با عیار پایین و آبکاری رادیوم با کیفیت بسیار بالا به جای آبکاری های ضعیف رایج در بازار )استفاده می کند که این امر باعث دوام و ثبات بالای این محصولات در تمامی شرایط اب و هوایی میشود

بخش سنگ ها و جواهرات استفاده شده در کهراد

امروزه خواص و اهمیت مختلف سنگ ها در دنیا سبب این شده که اکثریت مردم در تمام کشور های دنیا، علاقه به خصوصی به سنگ ها و نگین های جواهری داشته باشند ، از این رو مجموعه کهراد برای تمامی کارهای دست ساز خود از نگین های قیمتی و سنگ های جواهری نظیر برلیان استفاده می کند که ادغام زیبایی های بی نظیر خداوند در این سنگ ها با هنرنمایی اساتید این مجموعه بر روی کارهای دست ساز باعث خلق اثار فاخر و بی نظیر شده است

بخش آزمایشگاه

با توجه به اهمیت سنگ های جواهری و قیمتی در بازار های روز دنیا نگین های مشابه و صنعتی به جای نگین های اصلی وارد بازار شده است ،از این رو مجموعه کهراد برای جلب اطمینان بیشتر مشتریان ،آزمایشگاهی تخصصی دایر کرده و تمامی سنگ ها و انگشتر های خود را با شناسنامه معتبر ارائه میکند.

بخش تولید

با توجه به اهمیت سنگ های جواهری و قیمتی در بازار های روز دنیا نگین های مشابه و صنعتی به جای نگین های اصلی وارد بازار شده است ،از این رو مجموعه کهراد برای جلب اطمینان بیشتر مشتریان ،آزمایشگاهی تخصصی دایر کرده و تمامی سنگ ها و انگشتر های خود را با شناسنامه معتبر ارائه میکند.

بخش صادرات

با توجه به زبان زد بودن هنر ایرانی در کشور های مختلف و دنیا ،حساسیت این مجموعه در کیفیت به کار رفته در ساخت این محصولات مارا بر این داشته که قدمی در صنعت صادرات برداریم و به لطف خداوند متعال هم اکنون محصولات ما در کشور هایی همچون استرالیا ،امارات ،عراق،عمان، و حتی دیگر نقاط دنیا موجود می باشد